Potisk losůNemusíte být sázková kancelář, abyste stírací losy využili.

Nabízíme vám

 

Připravíme pro vás potisk stíracích losů pro každou příležitost od jednoduchých konceptů po losy k finančním soutěžím s nejvyšším stupněm zabezpečení. Spolupracujeme se světovou špičkou — švédskou tiskárnou Sandéns a jsme zavedeni na Ministerstvech financí několika evropských zemí.

 

Typy stíracích losů:

 1. Klasické stírací losy okamžitých finančních loterií

 2. Stírací losy s vysokým stupněm zabezpečení pro pravděpodobnostní soutěže

 3. Propagační adventní kalendáře se stíracími poli

 4. Rozlamovací karty

 5. Bingo tikety, karty pro dobíjení kreditu aj.

 

potisk losů


 

PARAMETRY KVALITNÍHO LOSU

 

 • ZABEZPEČENÍ

  • Miliónová loterie by neměla mít stejný stupeň zabezpečení jako hra o klíčenky. Vždy proto individuálně volíme takovou úroveň ochrany, která odpovídá potřebám konkrétní série losů. Každá jednotlivá emise podléhá přísné kontrole a v případě maximálního zabezpečení také vyhodnocení u nezávislých kontrolních orgánů a kriminalisticko-expertizních ústavů.

 • MATERIÁL

  • Mezi hlavní parametry patří barevné podání, špičková kvalita přetisku stíracího pole pomocí UV-LED HD Flexo technologie, prémiový papír s hustotou a tvrdostí vhodnou pro segment stíracích losů zajišťující minimální riziko proškrábání a patentovaná X-Screen technologie, která zabraňuje prosvícení losu. Všechny tyto parametry držíme mj. díky spolupráci se Sandéns — švédskou tiskárnou se staletou tradicí, která ve svém oboru patří ke světové špičce.

 • CENA

  • Výsledná cena se odvíjí od kombinace ochrany a velikosti emise, které odpovídají vaší soutěži. V kvalitě zpracování ale ústupky neděláme. Vždy pro vás nastavíme cenově efektivní výrobu s ochrannými prvky, které jsou pro váš typ stíracích losů či karet skutečně důležité. Dostanete od nás jasnou a rychlou kalkulaci, bez dodatečných nákladů.

 

 

Podmínky - termín - cena.

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Poradíme s výběrem a poskytneme vám veškeré parametry k technologii i konkrétním strojům. Prohlédnout si je můžete také přímo u nás ve firmě.

 

Bc. Ivo Basel / basel@c5.cz / +420 571 631 087

 

 

 

Už nemusíte dál hledat. Už jste nás našli.

Firma C5, jako jedna z mála firem na celém světě, vlastní unikátní technologie se kterými je schopna potisknout téměř všechny známé druhy materiálu. Starostí se zbavíte po zmáčknutí tlačítka kontaktuje nás.

Kontaktujte nás nebo se mrkněte na Reference