O společnosti C5 s. r. o.

Historie společnosti

Společnost C 5 spol. s r.o. byla založena v květnu 1991 a sídlí v obci Jarcová u Valašského Meziříčí ve Zlínském kraji. Její majitelé si zakládají na pěti pravidlech úspěšného podnikání - solidnosti, odbornosti, výkonnosti, flexibilitě a zdravé ctižádosti.

Od svého vstupu na trh se společnost snaží budovat a upevňovat si svou pozici pomocí kvalitních výrobků a odborně poskytovaných služeb, což jí přineslo okruh stálých spokojených zákazníků nejen na tuzemském trhu, ale i v zahraničí. Při svém založení si společnost stanovila základní koncepci své činnosti, kterou je obchodní a výrobní činnost a tuto koncepci dodržuje.   

Výrobní činnost společnosti je zaměřena především na sítotisk, digitální a tampónový tisk, a na přípravu pro sítotisk a ofsetový tisk. Společnost C 5 spol. s r.o. je majitelem patentovaného systému Walachit, který rozšiřuje činnost společnosti o výrobu vysoce odolných pískovacích šablon.

 

Obchodní činnost společnosti je úzce propojena s výrobní činností a je zaměřena především na import zařízení pro tisk a tiskových technologií od zahraničních partnerů. Dlouhodobé korektní obchodní vztahy se zahraničními dodavateli zajistily společnosti C 5 spol. s r.o. výhradní právo na prodej výrobků těchto dodavatelů nejen ve střední Evropě. Dlouhodobými významnými obchodními partnery jsou zejména německé firmy Isimat,  Ruco, Künhast, Eltosch Grafix, holandská společnost Bergstein, belgická společnost Ge-Ka supplies, italské společnosti GPE Ardenghi a Comec, britské společnosti Alpha-cure a Watts a švédská tiskárna Sandéns. Hlavními obchodními komoditami, na které se společnost zaměřuje, jsou tiskové stroje pro tampónový tisk a sítotisk, náhradní díly na tyto zařízení, speciální tiskařské barvy, těrky a UV lampy. V posledních pěti letech společnost začala rozvíjet svou obchodní činnost i v oblasti stírací loterie, kde se společnosti daří a dosáhla zde výhradního zastoupení švédské tiskárny losů.

Dodavatelé

Společnost C5 s.r.o. zastupuje na českém a slovenském trhu řadu výrobců. Níže uvádíme naše hlavní dodavatele v pořadí, v jakém jsme zahájili spolupráci.

  • 1991 – ISIMAT – S tímto výrobcem sítotiskových strojů spolupracujeme již od založení naší společnosti. Za téměř 25 spolupráce jsme dodali desítky strojů, které naši zákazníci bezproblémově využívají dodnes.
  • 1993 – RUCO – Se společností RUCO spolupracujeme již přes 20 let a s jejími produkty máme pouze dobré zkušenosti. Portfolio barev společnosti RUCO uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.
  • 1995 – KÜHNAST – Společnost KÜHNAST dodává UV techniku, jako jsou sušicí zařízení, a také měřící techniku.
  • 2004 – GRAFIX – Poprašovací zařízení společnosti Grafix, od roku 2013 známou pod jménem Eltosch Grafix jsou spolehlivá a funkční.
  • 2006 – SANDÉNS – Výrobce unikátních stíracích losů a jiných typů loterií.
  • 2007 – GPE Ardenghi – Italský výrobce sítotiskových automatů, poloautomatů a automatizace výrobních linek.
  • 2010 – MADAG – Stroje pro horkou ražbu švýcarské společnosti Madag prodáváme jako distributor pro ČR a SK již několik let, společnost Madag je velice kvalitním a spolehlivým dodavatelem.
  • 2013 – COMEC – Výrobce kvalitních tamponových strojů a souvisejících zařízení se zaměřením na automatizaci.

Už nemusíte dál hledat. Už jste nás našli.

Firma C5, jako jedna z mála firem na celém světě, vlastní unikátní technologie se kterými je schopna potisknout téměř všechny známé druhy materiálu. Starostí se zbavíte po zmáčknutí tlačítka kontaktuje nás.

Kontaktujte nás nebo se mrkněte na Reference